Aegean Airlines


Mastercard® Bezcenne® Chwile i AEGEAN mają dla Ciebie limitowaną ofertę: 30% zniżki na loty do Grecji. Promocja obejmuje wszystkie bezpośrednie i połączone loty z Polski do dowolnego miejsca w Grecji z biletami powrotnymi. Wystarczy, że w jednej rezerwacji zamieścisz loty w obie strony liniami obsługiwanymi przez AEGEAN i/lub Olympic Air.


30% zniżki
KOD PROMOCYJNY
MC30PCTDEAL
Zarezerwuj teraz


Zarezerwuj teraz, oferta jest ważna tylko do 26 września
i obowiązuje na loty przed 31 października 2020 r.


AEGEAN dba o Twoje zdrowie i komfort podczas lotu
  • Co 3 minuty w samolocie odświeżane jest powietrze – przechodzi przez filtry HEPA, które usuwają 99% zanieczyszczeń, w tym wirusy.
  • Przestrzegane są restrykcyjne procedury regularnego dbania o czyste wnętrze samolotu.
  • Wszyscy członkowie załogi zobowiązani są do noszenia masek i rękawiczek.
  • Podróżuj elastycznie, wybierając taryfę Flex, ComfortFlex lub Business i w razie potrzeby dokonaj zmiany rezerwacji bez opłaty za zmianę rezerwacji.
Ważna uwaga: Wszyscy pasażerowie podróżujący lotami międzynarodowymi do Grecji muszą wypełnić i przesłać elektronicznie specjalny Formularz Lokalizacji Pasażerów (PLF), najpóźniej dzień przed wjazdem do kraju. Każdy pasażer otrzyma unikalny kod QR, który będzie wymagany podczas odprawy lub wejścia na pokład. W przypadku, gdy pasażer nie wypełni PLF i nie posiada potwierdzenia e-PLF ani kodu QR, nie zostanie wpuszczony na pokład i może zostać ukarany przez władze Grecji.

Ze względu na obecną sytuację epidemiczną upewnij się, że jesteś na bieżąco z najnowszymi obowizującymi ograniczeniami. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tutaj.

Regulamin